• Dodano: 2023-09-26 / 09:53

LZS Starowice zdemolowany przez rywala

(Fot. MKS Kluczbork)

MKS Kluczbork z Gubina wywiózł tylko punkt

Spodziewano się wyrównanego widowiska, a była sroga porażka. LZS Starowice w meczu drużyn z dolnych rejonów tabeli - w tym przypadku ze Stilonem Gorzów Wielkopolski - przegrał aż 0:7.

Obie ekipy przed tym spotkaniem miały na koncie tylko jedną wygraną. Faworyta meczu w związku z tym po prostu nie było - ale goście już w drugiej minucie znaleźli drogę do bramki starowiczan. Do przerwy podopieczni Jakuba Reila stracili jeszcze dwa gole - zdobyli je Artiom Waśkow i Mateusz Mączyński. W drugiej połowie LZS "dostawał" jeszcze czterokrotnie - odpowiednio bramki zdobywali Mateusz Kaczor, Waśkow, Emil Drozdowicz i wynik na 7:0 dla Stilonu ustalił ponownie Kaczor.

Spokojniej było za to w rywalizacji Cariny Gubin z MKS-em Kluczbork. Obie drużyny skończyły strzelać już w... 10 minucie. Po 180 sekundach dla gospodarzy trafił Bartosz Rutkowski, natomiast wyrównał Dominik Lewandowski i rezultatem 1:1 zakończył się ten mecz. Podopieczni Łukasza Ganowicza obecnie w grupie trzeciej trzeciej ligi zajmują trzecią lokatę. LZS po porażce osunął się na siedemnaste miejsce.