• Wyświetleń: 2085
    • Dodano: 2023-09-25 / 11:53

Premierowe zwycięstwo Dremanu Opole Komprachcice!

W meczu z BSF-em Bochnią padło osiem bramek

Co za mecz w Komprachcicach! Tygrysy w końcu pokazały pazur i pewnie ograły zawodników z Bochni 6:2.

Podopieczni Toni Corredery po dwóch porażkach z Malepszy Arth Soft Leszno i Reiterem Toruń, musieli w końcu pokazać, że w tym sezonie naprawdę będą groźni i odważnie rozpoczęli spotkanie, co przyniosło im gola już w szóstej minucie, za sprawą Felipe. Minuty upływały, przewaga gospodarzy rosła i to przyniosło jeszcze dwa trafienia do przerwy - Wadyma Iwanowa i Waldemara Soboty, którego bramka pięta z powietrza śmiało może kandydować nie tylko do gola kolejki, ale i miesiąca. W drugiej połowie goście odważniej podeszli do ataku i to przyniosło im dwa trafienia Kamila Surmiaka w dwudziestej ósmej i trzydziestej czwartej minucie. Sto dwadzieścia sekund później ich zapał ostudził Brayan Parra, a tuż przed końcem trafiali jeszcze Sebastian Szadurski i Marek Bugański .