• Wyświetleń: 999
    • Dodano: 2023-09-23 / 13:39

Inauguracyjne zwycięstwo Weegree AZS-u Politechnika Opolska!

Opolanie pokonali Mickiewicza Romus Katowice 88:81

Udane otwarcie nowego sezonu Bank Pekao 1-ej ligi mężczyzn przez opolskich koszykarzy! Gracze Roberta Skibniewskiego wygrali z zespołem z Katowic 88:81.

Choć początek tego meczu nie należał do najlepszych. W pierwszej kwarcie goście zaskoczyli miejscowych i wygrali ją 23:15. W drugiej części gry opolanie próbowali odrobić wcześniejsze straty, ale w połowie spotkania przegrywali trzema punktami.

Trzecia kwarta to jest już dominacja Weegree, który imponuje swoją skutecznością i przed ostatnimi dziesięcioma minutami mają dwanaście punktów przewagi. Ta strata była już za duża do odrobienia przez beniaminka ligi i ostatecznie komplet punktów został w Opolu.

Weegree AZS Politechnika Opolska - AZS Mickiewicz Romus Katowice 88:81 (15:23, 23:18, 32:17, 18:23)