Fortuna Głogówek zatrzymuje iPrime Bogacica!

(Fot. KS iPrime Bogacica)

Punkty stracił także vice-lider - Stal Brzeg

Duże emocje w BS w Leśnicy czwartej lidze opolskiej! Pierwsza trójka pogubiła swoje punkty, co pozwoliło zbliżyć się reszcie stawki.

Na pewno do małej niespodzianki doszło w Bogacicy. iPrime, do szóstej kolejki nie pokonany, przegrał 0:2 na własnym boisku z Fortuną Głogówek. Bramki zdobyli Łukasz Wesoły i Tomasz Hajduk, odpowiednio w 64 i 85 minucie.

Punkt w doliczonym czasie gry brzeżanom uratował Michał Sypek. Do przerwy Stal przegrywała z LZS-em Domaszkowice 2:1, a kwadrans po przerwie gospodarze podwyższyli prowadzenie. Najpierw bramkę kontaktową zdobył Maciej Rakoczy, a w ostatniej akcji meczu trafił wcześniej wspominany Sypek.

Także tylko punkt zdobył Ruch Zdzieszowice w domowej rywalizacji z Piastem Strzelce Opolskie. Większość spotkania gospodarze przegrywali, ale kwadrans przed końcem gola na wagę remisu zdobył Szampera.

Nadal w lidze jest drużyna bez żadnego punktu - a jest nią Pogoń Prudnik. Siódmej porażki prudniczanie doznali w Większycach - 0:2

LZS Domaszkowice 3-3 Stal Brzeg
    iPrime Bogacica 0-2 Fortuna Głogówek
    Polonia Karłowice 3-4    Victoria Chróścice
    LZS Walce    1-2 Polonia Nysa
    Po-Ra-Wie Większyce 2-0 Pogoń Prudnik
    Ruch Zdzieszowice 1-1 Piast Strzelce Opolskie
    Małapanew Ozimek 5-1 Odra II Opole
    MKS Gogolin 1-2 LZS Piotrówka