• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 3411
  • Dodano: 2023-09-18 / 12:51
  • Komentarzy: 1

  Bezbarwne spotkanie Odry Opole z Lechią Gdańsk

  Opolanie po tym spotkaniu mają szansę pozostać na pozycji lidera.

  Miał być wielki hit, a wyszedł trochę kit. Odra Opole bezbramkowo zremisowała z Lechią Gdańsk.

  Gdańszczanie to w tym momencie negatywna niespodzianka ligi. Po zmianie właściciela i rotacjach kadrowych, wydawało się że szybko wrócą na do najwyższej klasy rozgrywkowej. A jednak, przed tym spotkaniem zajmowali jedynie ósmą lokatę.

  W pierwszej połowie ciężko było doszukać się jakieś klarownej sytuacji z obu stron. Lechia próbowała dwukrotnie, ale to nie mogło zaskoczyć Artura Halucha.

  Po zmianie połów trochę było ciekawiej. Dawid Czapliński uderzył z woleja, a piłka trafiła w słupek i trafiła w ręce bramkarza. Gdańszczanie z kolei mogli prowadzić po strzale Tomasa Bobcka, ale spektakularnie obronił Haluch. W 85 minucie ręką w polu karnym dotknął jeden z obrońców Lechii, ale przy pomocy systemu VAR nie podjęto decyzji o podyktowaniu jedenastki. Hit bez bramek. Odra może spaść z fotela lidera - w przypadku poniedziałkowego zwycięstwa Górnika Łęczna z Resovią to właśnie Ci pierwsi mogą zepchnąć opolan z pierwszego miejsca

  Odra Opole - Lechia Gdańsk 0:0

  Odra Opole: Artur Haluch - Artur Spychała, Mateusz Kamiński, Piotr Żemło, Jakub Szrek - Rafał Niziołek, Adrian Purzycki (89' Wojciech Kamiński) - Jakub Antczak, Dawid Czapliński, Borja Galan - Tomas Mikinic (89' Artur Pikk)

  Zdjęcie (1/29)

  (Fot. Dżacheć)

  Szymon Godyla Szymon Godyla Szymon Godyla
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-09-18 17:12:48 [31.0.56.*] id:1664615  
  Polpha: Napisał postów [9241], status [VIP] Reputacja
  Szkoda punktów

  Nick:
  Treść: