• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 2453
  • Dodano: 2023-09-18 / 11:13
  • Komentarzy: 0

  Charytatywny event dla Arka Rząsy już w najbliższą sobotę

  Opolskie środowisko muzyczne oraz przyjaciele Arka Rząsy, który niedawno przeszedł poważny wylew, łączą siły, aby pomóc mu w procesie rehabilitacji. Organizowany zostaje charytatywny event, którego celem jest zebranie środków na turnus rehabilitacyjny dla Arka.

  Arek, poza pasją do muzyki i freestyle'u, jest pozytywnym i pomocnym człowiekiem. Teraz, gdy sam potrzebuje wsparcia, przyjaciele i lokalna hip hopowa społeczność postanowili zorganizować wydarzenie charytatywne, które odbędzie się 23 września w Pagaj Beach Bar.

  Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00, a poprowadzi ją DJ Weronika. W programie wydarzenia przewidziano wiele atrakcji, takich jak pokaz capoeiry, dmuchaniec dla dzieci, parzenie kraftowej kawy oraz profesjonalne strzyżenie u barbera Mirosława Golańskiego. Ponadto, będzie miała miejsce licytacja voucherów, gdzie każda wpłata ma znaczenie i przyczynia się do wsparcia Arka.

  Od godziny 16:30 DJ Rezydent GK poprowadzi kolejną część imprezy. Na scenie wystąpią opolscy artyści, jak Wuze, Sikor, Noemi, Fizyk, Japerski, Hubs, Wuen, Antygrawitacja, Lax, Konspiracja OSB, Villitle. Gwiazdami wieczoru będą zespoły Intruz i Dopamina.

  Jeśli chcielibyście wesprzeć Arka, ale nie możecie być na evencie osobiście, istnieje możliwość wpłaty datków na konto Opolskiego Stowarzyszenia Rehabilitacji, które pomaga Arkowi w procesie powrotu do zdrowia.
  Link doZBIÓRKI

  Bieżące informacje i szczegóły wydarzenia znajdują się na na plakacie i w wydarzeniu na Facebooku.
  Patronat 24opole
  Szymon Godyla Szymon Godyla Szymon Godyla
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".