• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 2645
  • Dodano: 2023-09-16 / 16:30
  • Komentarzy: 0

  Czy znasz Stare Miasto? Trwa 5 edycja gry miejskiej

  W sobotnie popołudnie na Placu Kopernika w Opolu, rozpoczęła się emocjonująca gra miejska pod nazwą "Gra Miejska 4.0: Czy Znasz Stare Miasto?", zorganizowana przez Radę Dzielnicy IX Stare Miasto.

  Uczestnicy, po rejestracji, otrzymali mapki wskazujące 9 punktów na terenie Starego Miasta. W każdym z nich czekają na nich zadania teoretyczne lub sprawnościowe związane z historycznymi miejscami dzielnicy. Drużyny z zapałem rozwiązywały kolejne zadania, starając się zdobyć jak najwięcej punktów w jak najkrótszym czasie. Do gry zgłosiło się 40 drużyn.

  Rodziny, grupy przyjaciół, a nawet samotni eksploratorzy mają okazję nie tylko testować swoją wiedzę, ale też spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, podziwiając urokliwe zakątki Opola.

  Planowane jest zakończenie gry na Rynku Placu Kopernika o godzinie 17:30, po czym o 18:00 zostaną ogłoszone wyniki. Wszyscy uczestnicy mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród i upominków, a każdy zostanie nagrodzony za swoje zaangażowanie.

  Wydarzenie przyciągnęło mieszkańców oraz turystów chcących odkryć tajemnice i historię tej części Opola.

  Zdjęcie (1/13)

  Patronat 24opole
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".