• Wyświetleń: 955
    • Dodano: 2023-09-10 / 22:20

Historyczne zwycięstwo LZS-u Starowice!

Gorzej w tej kolejce poszło za to drugiemu reprezentantowi Opolszczyzny w 3 lidze - MKS-owi Kluczbork

Czekali czekali i się doczekali! Siódemka okazała się szczęśliwa dla piłkarzy Jakuba Reila. Na własnym boisku pokonali rezerwy Rakowa Częstochowa 4:1, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w historii ich występów w trzeciej lidze.

Już w jedenastej minucie Elton dopadł do dobitki po strzale Jakuba Czajkowskiego i wyprowadził LZS na prowadzenie. Po pół godziny było już 2:0, a wynik podwyższył Leszek Nowosielski. Po zmianie stron jako pierwsi trafili goście, a dokładnie Tobiasz Mras. Pozostałe bramki padły w ostatnich dziesięciu minutach - najpierw strzelił Michał Skowron, a następnie Krystian Kowalczyk, a drugą bramkę dla przyjezdnych zdobył Mras.

Drugiej porażki w tym sezonie doznał za to MKS Kluczbork. W hicie kolejki przegrał z Rekordem Bielsko-Biała 1:4, lecz utrzymał trzecią lokatę w tabeli. W pierwszej połowie dwukrotnie dla gospodarzy trafiał Daniel Świderski. Bramkę kontaktową w 69 minucie zdobył Michał Płonka, lecz dwa ostatnie ciosy należały do gospodarzy, którzy po siedmiu seriach gier są liderami ligi, nie zaznając w tym sezonie smaku porażki.

Rekord Bielsko-Biała 4-1 MKS Kluczbork
    Daniel Świderski 15, 38, Kacper Kasprzak 78, Mariusz Idzik 90 - Michał Płonka 69

LZS Starowice 4-2 Raków II Częstochowa
    Élton 11, Leszek Nowosielski 28, Michał Skowron 83, Krystian Kowalczyk 88 - Tobiasz Mras 49, 90

2023-09-11 01:10:53 [178.43.246.*] id:1664333
    Gaz: Napisał postów [5454], status [VIP] Reputacja
    Brawo Starowice,wasz wierny kibic z Berlina.