• Wyświetleń: 3123
    • Dodano: 2023-09-04 / 09:33

Słaby start Dremana w nowym sezonie

Opolanie przegrali trzema bramkami

Nie tak miało to wyglądać na starcie sezonu! Dreman pod batutą nowego hiszpańskiego szkoleniowca Toniego Corredery przegrali w opolskiej Stegu Arenie z Malepszy Arth Soft Leszno 0:3.

Dreman odmieniony przystąpił do nowego sezonu. Nastąpiło kilka zmian personalnych w tym doszło do zmiany trenera. W pierwszej połowie obie strony nie stworzyły sobie klarownych sytuacji i do przerwy był bezbramkowy remis.

Po zmianie stron od mocnego uderzenia zaczęli goście, a dokładnie Jakub Kąkol wyprowadził ich na prowadzenie - a następnie podwyższył wynik w 28 minucie na 2:0. Gospodarze szukali swoich szans, jednak zawodziła skuteczność. Zamiast strzelić choćby kontaktową bramkę - stracili trzeciego gola, którego zdobył Kacper Konopacki.

Dreman Opole Komprachcice - Malepszy Arth Soft Leszno 0:3
    Bramki: Jakub Kąkol 21',28'; Kacper Konopacki 40'