• Autor: OlekG
  • Wyświetleń: 1221
  • Dodano: 2023-09-04 / 08:46
  • Komentarzy: 1

  Rekordowa frekwencja na basenie letnim w Opolu. "To były udane wakacje"

  (Fot. Archiwum)

  Mimo pogody, która nie była łaskawa dla miłośników kąpieli i opalania w te wakacje, basen letni cieszył się ogromną popularnością. Od 8 września będzie można korzystać już z krytej pływalni Akwarium.


  Można śmiało mówić, że mimo niewielu słonecznych dni, nie tylko w lipcu (o czym informowaliśmy), ale w całym sezonie letnim padł rekord odwiedzin. Z odkrytego basenu w Opolu korzystali nie tylko opolanie. Było dużo osób, które specjalnie przejechały dziesiątki kilometrów, by cieszyć się atrakcjami na basenie letnim w Opolu.

  Tylko od początku wakacji do końca lipca letni opolski basen odwiedziło około 21 tysięcy osób. W samym lipcu odwiedzających było kilka tysięcy więcej niż w roku ubiegłym. Liczba odwiedzających prawie podwoiła się po podsumowaniu sierpnia.

  - W tym sezonie odwiedziło nas 39 tysięcy osób. To o 2 tysiące więcej, jak rok temu mimo kapryśnej pogody. Co ważne, podczas całego sezonu nie odnotowano sytuacji zagrażających życiu. Odnotowaliśmy wśród odwiedzających Błękitną Falę wielu klientów spoza Opola, co nas bardzo cieszy - mówi Samanta Stachowicz, kierownik zespołu obiektów MOSiR Opole.

  Co więcej, pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu zauważyli, że plażowicze pojawiają się w każdą pogodę, a dzieci potrafią kąpać się nawet podczas niewielkiego deszczu.

  - Dużym zainteresowaniem cieszył się nowy tor przeszkód składający się z 12 elementów. Na prośbę stałych klientów przedłużyliśmy wakacje do 3 września. Teraz cały zespół przenosi się na Krytą Pływalnię Akwarium, która otwiera się 8 września i będzie czynna w godzinach 8-20 - dodaje Samanta Stachowicz.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-09-04 09:47:51 [80.51.102.*] id:1664040  
  KK 35947: Napisał postów [3236], status [Szycha] Reputacja
  Skąd wiecie że tyłu przyjezdnych było? Wypytuje nie ich o kod pocztowy jak w markecie czy co?

  Nick:
  Treść: