• Wyświetleń: 895
    • Dodano: 2023-08-29 / 12:23

Wysoka wygrana Kluczborka, wysoka przegrana Starowic

MKS wyraźnie włącza się do walki o mistrzostwo

Dwie demolki w meczach naszych trzecioligowców! Niestety, tylko jedna zakończyła się pozytywnie.

W Jeleniej Górze, na pierwsze bramki jednak trzeba było poczekać do drugiej połowy, gdyż miejscowe Karkonosze długo i dzielnie się broniło i po pierwszej połowie był remis 0:0. W drugiej połowie podopieczni Łukasza Ganowicza znaleźli drogę do bramki - jako pierwszy trafił Marcin Przybylski, potem do dorobku bramkowego swojego gola dołożył Patryk Tuszyński, a następnie strzelali Dominik Lewandowski, a wynik na 4:0 dla MKS-u ustaliła bramka samobójcza.

Tym samym wynikiem zakończył się mecz w Starowicach. Niestety, rezerwy Śląska okazały się za mocne dla podopiecznych Jakuba Reila. Już po pierwszej połowie starowiczanie przegrywali trzema bramkami, a w drugiej połowie wynik ustalił Jakub Lutostański w 90 minucie meczu.

Obecnie MKS Kluczbork zajmuje czwartą lokatę, natomiast LZS Starowice - siedemnastą.

Karkonosze Jelenia Góra 0-4 MKS Kluczbork
    Marcin Przybylski 54, Patryk Tuszyński 63, Dominik Lewandowski 68, Mateusz Kulchawy 84 (s)

LZS Starowice Dolne 0-4 Śląsk II Wrocław