• Wyświetleń: 4849
    • Dodano: 2023-07-31 / 06:35

Koncertowa druga połowa Odry Opole

Podopieczni Adama Noconia pozostają na pozycji lidera Fortuna 1-ej Ligi

Opole - Rzeszów 2:0. W poniedziałek Stal, a 6 dni później Resovia nie dała rady świetnie dysponowanym Opolanom.

Dzień wcześniej władze Odry zaskoczyły transferem upragnionej dziewiątki - do klubu dołączył Kolumbijczyk, Jean Franco Sarmiento, na roczne wypożyczenie z Radomiaka Radom. Jednak napastnik musi poczekać na debiut i z trybun oglądał mecz przy Oleskiej. Niestety, w pierwszej połowie bramek się nie doczekał - mecz był na mizernym poziomie.

Po zmianie stron gra się ożywiła, lecz strzelali tylko gospodarze. W 53 minucie błąd bramkarza wykorzystał Dawid Czapliński, a 120 sekund później miejscowi grali z przewagą jednego zawodnika - po czerwonej kartce dla Kamila Osyry. Na kolejne trafienia kibice musieli jednak poczekać - Borja Galan w 80 minucie dograł do Macieja Makuszewskiego, a następnie Hiszpan zamknął mecz , ustalając wynik spotkania w doliczonym czasie gry.

Odra Opole - Resovia Rzeszów 3:0
    Bramki: Dawid Czapliński 53' -1:0, Maciej Makuszewski 80', Borja Galan 90+3'.