• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3213
  • Dodano: 2023-07-05 / 13:51
  • Komentarzy: 1

  Policjanci uratowali życie 41-letniego mężczyzny

  (Fot. KPP Nysa)

  Dzięki zdecydowanej reakcji nyskich policjantów nie doszło do tragedii. Mieszkaniec powiatu nyskiego, który chciał targnąć się na swoje życie trafił pod opiekę specjalistów. Pamiętajmy, że jeśli dzieje się coś złego i wiemy, że życie i zdrowie innej osoby jest zagrożone, zadzwońmy pod numer alarmowy 112. Jeśli sam znajdujesz się w stanie kryzysu emocjonalnego, poproś o pomoc, nie czekaj aż będzie za późno. Skorzystaj z Całodobowej Linii Wsparcia dzwoniąc pod bezpłatny numer 800 70 2222.

  Wczoraj, 4 lipca, po godzinie 23:00, dyżurny nyskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że mężczyzna chce targnąć się na swoje życie. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Informacja została przekazana do wszystkich patrolujących miasto policjantów.

  Dzięki szybkiemu i sprawnemu działaniu funkcjonariuszy, miejsce przebywania mężczyzny zostało ustalone. Jak się okazało, 41-letni mężczyzna stał za barierkami wiaduktu na ul. Piłsudskiego w Nysie. Dzięki zdecydowanej reakcji policjantów, mężczyzna został uratowany.

  Pamiętaj! Jeśli znajdujesz się z stanie kryzysu emocjonalnego, poproś o pomoc, nie czekaj aż będzie za późno Jeśli znasz kogoś, kto znajduje się w kryzysie emocjonalnym nie bądź obojętny. Pomoc można znaleźć w Poradniach Psychiatrycznych i Psychologicznych, Miejskich i Gminnych Ośrodkach Pomocy Społecznej, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Możesz również skorzystać z Całodobowej Linii Wsparcia dzwoniąc pod bezpłatny numer 800 70 2222.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-07-05 16:31:58 [46.134.102.*] id:1661762  
  liberty: Napisał postów [5363], status [Szycha] Reputacja
  Wszystkiemu winna sekta PiS która przez dwa lata przeładowała Polaków z powodu wirusa którego głównym objawem był brak objawow a teraz od półtora roku rozdają nasza kasę ukraincom i wywołali potężna PisInflacje

  Nick:
  Treść: