• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 10382
  • Dodano: 2023-06-26 / 13:22
  • Komentarzy: 0

  37-latek aresztowany za zabójstwo w Opolu

  (Fot. Archiwum)

  37-letni mieszkaniec Opolszczyzny uderzając pięściami po głowie i twarzy 61-latka z Opola doprowadził do jego zgonu. Do dramatycznych zdarzeń doszło 18 czerwca w Opolu.


  Komenda Wojewódzka Policji w Opolu pod nadzorem prokuratury prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa mężczyzny w Opolu. Wiadomo, że do zabójstwa doszło w niedzielę 18 czerwca w lokalu przy ulicy Szczeszyńskiego (to Nowa Wieś Królewska).

  Ofiarą aresztowanej osoby jest Ernest W., 61-letni mężczyzna, który w trakcie zbrodni miał znajdować się pod wskazanym wyżej adresem.

  Początkowo w sprawie zatrzymano dwie osoby. 19 czerwca główny podejrzany trafił do aresztu. - To 37-letni mieszkaniec Opolszczyzny. Ten mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa 61-letniego Ernesta W. Miał go uderzać pięściami po głowie i twarzy doprowadzając do obrażeń twarzoczaszki i zgonu - przekazuje prokurator Stanisław Bar, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu.

  Na tę chwilę nie wiadomo, co było motywem zbrodni. Mężczyzna będzie oczekiwał procesu w areszcie.
  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".