• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2487
  • Dodano: 2023-06-18 / 16:22
  • Komentarzy: 1

  "Przygoda z Tatą" w Opolu. Zagadki, przeszkody i mnóstwo zabawy

  (Fot. Dżacheć)

  W niedzielę poprzedzającą Dzień Ojca odbyła się gra miejska "Przygoda z Tatą". Zainteresowanie było tak duże, że zapisy zakończyły się na długo przed rozpoczęciem tej imprezy.


  W grze wzięły udział drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku. Na wszystkich uczestników zabawy czekały liczne atrakcje, gadżety oraz edukacyjne nagrody. Podobne wydarzenia odbyły się w każdym województwie, a w Opolu na starcie gry miejskiej stanęły tłumy.

  Celem gry miejskiej "Przygoda z Tatą" jest wzmacnianie więzi rodzinnych, budowanie pozytywnego wizerunku ojca, promowanie zaangażowanego ojcostwa i aktywnego spędzania czasu ojców z dziećmi.

  Przed drużynami składającymi się z rodziców z dziećmi postawiono wiele wymagających zadań. Wśród nich były m.in. wspólne wiosłowanie na ergometrze wioślarskim, rzuty do kosza, rodzinna sztafeta, a nawet wspólne budowanie wieży/zamku z kartonów/skrzynek lub układanie puzzli.

  - Tu chodzi przede wszystkim o dobrą, wspólną zabawę. Dodatkowo można spotkać wielu znajomych, a dzieci mają okazję do zawierania nowych znajomości. Piękna pogoda sprawiła, że wszystkie zadania wykonuje się z przyjemnością. Kłótni nie brakuje, jednak liczy się czas spędzony razem - mówi jeden z uczestników dziiejszej gry miejskiej.

  Konkurencja posiadała też element twórczy polegający na ułożeniu wierszyka z podanymi przez organizatora hasłami. Niemałe trudności sprawił uczestnikom specjalnie przygotowany tor przeszkód.

  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-06-18 18:31:15 [188.123.205.*] id:1661192  
  ombre: Napisał postów [19712], status [VIP] Reputacja
  Mój teść miał Tatę.No i faktycznie dużo przygód miał.

  Nick:
  Treść: