• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 223
  • Dodano: 2023-06-11 / 20:33
  • Komentarzy: 0

  Czym jest Smart Hub i jak sprawdza się w najnowszych telewizorach Smart?

  Szukasz idealnego inteligentnego telewizora do domu? W takim razie koniecznie musisz poznać telewizor Smart Hub, czyli wyjątkowe rozwiązanie, które jest dostępne tylko w wybranych telewizorach. Jakie funkcje ma Smart Hub i do jakich aplikacji da Ci dostęp? Jakie inteligentne funkcje powinien mieć dobry telewizor Smart do domu? Sprawdź!

  Telewizor ze Smart Hub - podstawowe cechy i funkcje
  Smart Hub to rozwiązanie spotykane tylko w telewizorach firmy Samsung - żadna inna marka nie posiada ich w swojej ofercie! Oznacza to, że wyjątkowa i przemyślana technologia, którą zdecydowanie warto rozważyć. Dlaczego? Przede wszystkim, ma za zadanie wpłynąć na Twoje wrażenia z używania inteligentnego telewizora na co dzień.

  Smart Hub, przykładowo, pełni funkcję przejrzystej i intuicyjnej nakładki graficznej. Dzięki niej system operacyjny Tizen zapewnia szybki i łatwy dostęp do najważniejszych funkcji, ustawień, ulubionych aplikacji, a nawet ostatnio oglądanych treści!

  Smart Hubto także inteligentne rekomendacje, które bazują na nowoczesnych algorytmach. Telewizor sam dobiera proponowane treści do twoich preferencji - nie musisz już spędzać kilkudziesięciu minut na szukaniu idealnego filmu na wieczór!

  Aplikacje na telewizor dostępne w Smart Hub
  Smart Hub jest rozwiązaniem dostępnym wyłącznie na telewizorach Smart, a to oznacza, że możesz na nim instalować również aplikacje na telewizor! Pod tym względem wybór jest naprawdę ogromny, a wszystko to za sprawą wspomnianego już systemu Tizen Smart TV.

  Tizen oferuje dostęp do ponad 500 aplikacji - a baza ta cały czas rośnie. Co więcej, aż 200 aplikacji jest po polsku, dlatego śmiało mogą z niego korzystać osoby nieanglojęzyczne.

  Wśród aplikacji znajdzie się coś dla każdego użytkownika i to niezależnie od tego, czy masz ochotę pograć w gry, obejrzeć telewizję na życzenie, nadrobić najnowsze wiadomości czy wykorzystać telewizor jako dodatkowy ekran do pracy. Wybieraj i instaluj aplikacje na TV i ciesz się telewizorem idealnie dobranym do Twoich potrzeb.

  Najpopularniejsze aplikacje oferowane przez Smart TV ze Smart Hub:
  CANAL+
  Disney+
  HBO Max
  Prime Video
  YouTube
  Netflix
  Polsat Box GO

  Jakie funkcje Smart warto mieć jeszcze w telewizorze?
  Smart Hub otwiera przed Tobą wiele możliwości, ale to nie wszystkie funkcje smart w telewizorze, jakie oferują najnowocześniejsze modele. Smart TV w telewizorze to również:

  - szybkie i bezprzewodowe łączenie - jeśli nie chcesz podłączać kabla za każdym razem, gdy przesyłasz pliki lub używasz telewizora zamiast monitora, to Smart TV będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

  - sterowanie urządzeniami Smart - Smart TV to perfekcyjne urządzenie do inteligentnego domu. Interfejs Smart Hub jest kompatybilny z platformą SmartThings, dzięki której zyskujesz dostęp do wszystkich urządzeń smart w domu i w biurze.

  - inteligentne poprawianie obrazu i dźwięku - funkcje smart to również algorytmy i sztuczna inteligencja, które nieustannie poprawiają obraz, a nawet dopasowują go do pory dnia i jasności otoczenia! Nie inaczej jest w przypadku dźwięku, który zyskuje na głębi i staje się jeszcze lepszy niż dotychczas.

  Artykuł powstał przy współpracy płatnej z Samsung Electronics Polska.

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".