• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2777
  • Dodano: 2023-06-08 / 10:00
  • Komentarzy: 0

  Wypadek z udziałem jednośladu w powiecie kluczborskim. Lądował LPR

  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę w Ligocie Dolnej. W wypadku brały udział trzy osoby, w tym dwie podróżowały samochodem. Lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


  W środę 7 czerwca o godzinie 12:39 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK 42 w Ligocie Dolnej.

  - Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej zastano samochód osobowy oraz motocykl po zderzeniu, poza jezdnią. W toku rozpoznania ustalono, że w wypadku brały udział trzy osoby, w tym dwie podróżowały samochodem. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kierowcy jednośladu oraz kierującej osobówką - informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku.

  W wyniku odniesionych obrażeń motocyklista został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze krajowej odbywał się wahadłowo. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja.

  Zdjęcie (1/6)

  (Fot. KP PSP Kluczbork)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".