• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 7277
  • Dodano: 2023-06-02 / 19:59
  • Komentarzy: 0

  Niebezpiecznie na drogach. Służby interweniowały w Bierdzanach

  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek po południu w miejscowości Bierdzany. Osoba poszkodowana została zakleszczona w pojeździe. Interweniowały cztery zastępy straży pożarnej i Zespół Ratownictwa Medycznego.


  W piątek 2 czerwca o godzinie 14:48 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w ciągu Drogi Krajowej nr 45 na ulicy opolskiej w Bierdzanach. Do zdarzenia zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej (m.in. JRG Opole oraz OSP Bierdzany). Zespół Ratownictwa Medycznego i policję.

  Na trasie Opole-Kluczbork doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. - Łącznie pojazdami podróżowały trzy osoby. Na miejsce zdarzenia zadysponowano cztery jednostki straży pożarnej. W momencie dojazdu jednostek ochrony przeciwpożarowej stwierdzono, że w jednym z pojazdów przebywa osoba. Ewakuowaliśmy ją przy użyciu narzędzi hydraulicznych i przekazaliśmy zespołowi ratownictwa medycznego - przekazał asp. szt. Dariusz Grudzień ze stanowiska kierowania Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Opolu.

  Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja.

  Zdjęcie (1/9)

  (Fot. OSP Bierdzany)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".