• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 9175
  • Dodano: 2023-05-31 / 15:35
  • Komentarzy: 0

  Zderzenie trzech pojazdów koło Kuniowa. Poszkodowana kobieta w ciąży i dziecko

  Tuż przed 11:00 na DK 45 doszło do poważnego wypadku z udziałem trzech pojazdów. 2 osoby zostały przewiezione do szpitala - jedna śmigłowcem LPR, a kolejna - karetką pogotowia.  W środę 31 maja przed godziną 11.00 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 45 (to trasa Opole - Kluczbork). Numer alarmowy powiadomili strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Kluczborku, którzy natrafili na to zdarzenie podczas służby.

  Do zdarzenia zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, 6 zastępów straży pożarnej (trzy z JRG Kluczbork, oraz jeden z OSP Jasienie, OSP Chudoba i OSP Laskowice). Ponadto do zdarzenia wyjechały zespoły Ratownictwa Medycznego.

  Na miejscu ustalono, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych, którymi w sumie podróżowało 6 osób, w tym dziecko oraz kobieta w ciąży. Jeden z poszkodowanych - mężczyzna został zabrany do szpitala drogą powietrzną, a poszkodowana kobieta karetką pogotowia. Do wypadku doprowadził kierujący samochodem osobowym marki Skoda, który jadąc w kierunku Kluczborka zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo poruszające się volvo. Skoda dachując uderzyła jeszcze w BMW.

  Na czas działań służb droga była nieprzejezdna. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

  Zdjęcie (1/29)

  (Fot. Kluczbork112)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".