• Wyświetleń: 1643
  • Dodano: 2023-05-28 / 11:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Kolorowy Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Turawa Park

  Szukasz sposobu, aby zapewnić swojemu maluchowi niezapomniane chwile pełne radości i zabawy z okazji Dnia Dziecka? Centrum Handlowe Turawa Park zaprasza Was na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 3 czerwca. Organizatorzy zaplanowali m. in. warsztaty kreatywne z masą slime, konkursy, upominki, malowanie buziek, czy też szczyt frajdy dla wszystkich dzieci - wielki dmuchaniec.

  Podczas Kolorowego Dnia Dziecka w Centrum Handlowym Turawa Park czekać będzie na Was bogaty program pełen emocji i niespodzianek. Główna atrakcja to kolorowe koło niespodzianek, gdzie Wasze pociechy będą mogły wziąć udział w różnych konkursach i zabawach. To świetna okazja do pochwalenia się umiejętnościami i zdobycia fantastycznych upominków, które wywołają uśmiech i radość na twarzach dzieci.

  W strefie warsztatowej dzieci będą miały okazję stworzyć swoją własną masę plastyczną slime. To nie tylko niesamowita zabawa z kolorowym, elastycznym "glutkiem", ale także doskonały sposób na rozwijanie motoryki małej i wrażeń sensorycznych.

  Na stanowisku do malowania buziek i tworzenia kolorowych tatuaży, nasi pełni pasji i kreatywni animatorzy będą tworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Dzięki ich umiejętnościom i zaangażowaniu, każde dziecko będzie mogło przemienić się w swoją ulubioną postać z bajki lub urocze zwierzątko. Malowanie buziek to super przygoda pełna kolorów.

  W trakcie wydarzenia przewidziano także spokojniejsze aktywności, dedykowane dla najmłodszych uczestników, takie jak kolorowanki. To wspaniała okazja do zabawy z innymi dziećmi i poznania nowych kolegów.
  Ale to jeszcze nie koniec przyjemności! Przed galerią czekać będzie ogromny dmuchaniec, który przyniesie frajdę wszystkim dzieciom. W dniu ich święta to obowiązkowa dawka szaleństwa. Niech nasze dzieciaki bawią się, śmieją i tworzą niezapomniane wspomnienia!

  Zabierzcie swoją rodzinę i przyjaciół, aby wspólnie świętować pełen radości Kolorowy Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Turawa Park.

  Partnerami wydarzenia są:
  Takko Fashion, Carrefour, Smooth The Fruit, KFC.

  Więcej informacji na stronie: CH Turawa Park oraz na Facebooku

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".