• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 6324
  • Dodano: 2023-05-26 / 08:59
  • Komentarzy: 1

  Wypadek na Ozimskiej. Matka i 15-miesięczne dziecko w szpitalu

  Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zderzenia trzech samochodów w centrum Opola. Matka z 15-miesięcznym dzieckiem zostali przewiezieni do szpitala.


  Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w czwartek po południu (25.05) na ulicy Ozimskiej w Opolu niedaleko skrzyżowania z ul. Kani. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policję.

  Prawdopodobnie, w wyniku najechania na tył, doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych tuż przed przejściem dla pieszych w ciągu ulicy Ozimskiej. Samochodami podróżowały łącznie 4 osoby i dziecko, a dwie z nich - matka oraz jej 15-miesięczne dziecko zostali przekazani przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

  Celem dalszej diagnozy, dwójka poszkodowanych trafiła do szpitala. Na czas działań służb były spore utrudnienia w ruchu. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia teraz policja.

  Zdjęcie (1/2)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-05-26 09:30:30 [62.87.183.*] id:1660319  
  Krzycho: Napisał postów [4281], status [VIP] Reputacja
  A tyle się mówi "nie siedź na zderzaku, nie baw się telefonem tylko skup się na jeździe"

  Nick:
  Treść: