• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 915
  • Dodano: 2023-05-25 / 10:33
  • Komentarzy: 0

  Pożar samochodu osobowego w Kędzierzynie-Koźlu

  (Fot. KP PSP Kędzierzyn-Koźle)

  Samochód osobowy zaczął płonąć na ul. Wyspa w Kędzierzynie-Koźlu. Interweniowali strażacy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


  Służby ratunkowe powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego zostały wezwane w nocy ze środy na czwartek 25 maja do samochodu osobowego na ul. Wyspa w Kędzierzynie-Koźlu. - Nie odnotowaliśmy osób poszkodowanych, a działania polegały na zabezpieczeniu miejsca, ugaszeniu płonącego samochodu - informują strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Kędzierzynie-Koźlu.

  Pożar rozwinął się w rejonie tylnej części osobowego daewoo. Na tę chwilę nie wiadomo co było przyczyną pojawienia się ognia. Nie wyklucza się, że mogło dojść do celowego podpalenia pojazdu.

  Ratownicy wyjeżdżali w sumie do dwóch groźnych zdarzeń z udziałem pojazdów mechanicznych. Drugim zdarzeniem było dachowanie busa w miejscowości Komorno. Tam - według wstępnych ustaleń, młody kierowca miał zasnąć podczas jazdy i dachować poza drogą.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".