• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 11650
  • Dodano: 2023-05-25 / 08:53
  • Komentarzy: 0

  Uniwersytet zakończył swoje koncerty. Czas na "Polibudę"

  Studenci bawili się na ostatnim koncercie na kampusie Uniwersytetu Opolskiego. Już dziś Piastonalia przenoszą się na błonia Politechniki Opolskiej i potrwają do piątku.


  Już wczoraj studenci odebrali symboliczny klucz do miasta, by przejąć "zarządzanie" i wspólnie, koncertowo zamknąć pierwszą część imprezy na Uniwersytecie Opolskim. Na scenie kampusu można było usłyszeć wczoraj TooHot oraz duet LAX i Noemi. Następnie o godzinie 21:00 publiczność rozgrzał Grubson oraz gwiazda wieczoru - Białas. Jego koncert zaczął się o 22:30.


  W czwartek od godz. 10 na terenie pomiędzy akademikami odbędzie się piknik, w którym będzie można spróbować swoich sił np. w mega piłkarzykach. Również w czwartek rozpoczynamy koncerty. Tego dnia zagrają: Zaczarowany Dorożkarz, Sarius, Słoń, O.S.T.R. oraz Young Igi. Początek o godz. 17:45. Natomiast w piątek zabrzmi rock. Na politechnicznych błoniach wystąpią: Farben Lehre, Strachy na Lachy, Łydka Grubasa oraz Nocny Kochanek. Początek o godz. 17:30. Z kolei w sobotę o godz. 11 z drugiego kampusu startuje rajd z rektorem, a Piastonalia o godz. 21 na drugim kampusie kończy kino samochodowe z filmem "Jeźdźcy sprawiedliwości" - wylicza Wojciech Wojnar, wiceprzewodniczący Samorządu Studenckiego Politechniki Opolskiej.

  Zdjęcie (1/52)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".