- Autor: Greg
- Wyświetleń: 7228
- Dodano: 2010-08-18 / 12:30
- Komentarzy: 52
26-latka handlowała tytoniem bez akcyzy
8,5 kilograma nielegalnego tytoniu ujawnili celnicy i funkcjonariusze Straży Granicznej na posesji w powiecie nyskim. Wartość towaru oszacowano na 2400 złotych.
Wspólne działania funkcjonariuszy Śląskiego Oddziału Straży Granicznej i celników z Nysy doprowadziły do ujawnienia i zatrzymania 8,5-kilogramowej krajanki tytoniowej niewiadomego pochodzenia. Na terenie swojej posesji przechowywała ją 26-letnia mieszkanka powiatu nyskiego. Tytoń znajdował się w 17 półkilogramowych foliowych opakowaniach bez polskich znaków skarbowych akcyzy.
- Wartość zatrzymanego towaru szacuje się na ponad 2400 złotych. Kobieta, która zajmowała się jego nielegalną sprzedażą, odpowie za naruszenie przepisów karno-skarbowych - informuje ppłk Cezary Zaborski, rzecznik prasowy Komendanta Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu.
Czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze Izby Celnej, którzy zabezpieczyli nielegalny tytoń.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
Bzdury: Napisał postów [267], status [maniak]
i dostanie tyle jakby handlowala trawka :D