• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 4020
  • Dodano: 2023-05-21 / 21:20
  • Komentarzy: 0

  Kierujący suzuki wjechał w budynek na prywatnej posesji w Tułowicach

  (Fot. Czytelnik)

  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w południe w niedzielę w Tułowicach. Kierowca samochodu osobowego zjechał z drogi i uderzył w budynek. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


  W niedzielę 21 maja około południa do opolskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego w Tułowicach. Ze zgłoszenia wynikało, że kierowca samochodu osobowego wjechał w budynek prywatnej posesji.

  Na miejsce szybko zadysponowano zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego i policję. Po dojeździe na miejsce zdarzenia potwierdzono treść zgłoszenia. Według wstępnych ustaleń służb pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Suzuki, obywatel Niemiec z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i przebił ogrodzenie posesji ostatecznie uderzając w budynek.

  Pojazdem podróżowały dwie starsze osoby. Po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego nie zdecydowano o konieczności hospitalizacji poszkodowanych. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".