• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 21192
  • Dodano: 2023-05-15 / 10:30
  • Komentarzy: 0

  Trzecia edycja gali Lewy Prosty. Zobacz zdjęcia!

  Za nami trzecia edycja pięściarskiej gali "Lewy Prosty". Walkę wieczoru zwyciężył Artur "Kornik" Sowiński. Decyzją sędziów pokonał Piotra Marka przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie.


  Za nami kolejna edycja opolskiej gali sztuk walki "Lewy Prosty".

  Na walkę wieczoru gali "Lewy Prosty" czekali wszyscy kibice. Gwiazda KSW, były międzynarodowy mistrz KSW, były mistrz EFN, zawodnik MMA - KORNIK zmierzył się w formule Boksu z niepokonanym na Galach Lewy Prosty, ulubieńcem opolskiej publiczności - PITKIEM. Tym razem to "Kornik" był górą, który pokonał Piotra Marka przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie.

  - Emocje już opadły. Jak wiecie walczyłem na gali Lewy Prosty 3. Wygrana w 1 rundzie przez TKO. Na wstępie dziękuję włodarzom za możliwość wystąpienia kolejny raz i za to, że zawsze jestem tak dobrze przyjęty, że aż nie chce się wyjeżdżać z tego Opola. Dzięki Radek Chojnowski i Ivan Udarević - napisał po gali Denis "Flinston" Górniak.

  "Nowością" na gali były walki najmłodszych podopiecznych pięściarstwa. Sobotnia gala była dla części z nich pierwszym, oficjalnym starciem z prawdziwym ringiem. Jak zgodnie podkreślają, udział w oficjalnej gali to motywacja do jeszcze większej pracy i ciężkich treningów.

  Zobacz relację zdjęciową z gali:


  Zdjęcie (1/67)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".