• Wyświetleń: 656
    • Dodano: 2023-05-08 / 14:00

Efektowne zwycięstwo Dremana na koniec fazy zasadniczej

Poznaliśmy także ich rywala w fazie play-off

Dreman znalazł skuteczność w ostatniej kolejce fazy zasadniczej. W meczu wyjazdowym z BSF-em Bochnia trafiali do siatki aż siedmiokrotnie.

Przez blisko kwadrans jednak nie umieli znaleźć drogi do bramki. Pomógł im zawodnik rywali - Andrzej Musiał, kilka minut później trafił Waldemar Sobota, a jeszcze przed przerwą kontaktowe trafienie zdobył Jarosław Żmijewskyij. Po zmianie stron widowisko się rozkręciło. Swoje trafienia zdobyli Wadym Iwanow dwukrotnie, Tomasz Lutecki i Arkadiusz Szypczyński również zakończył mecz z dubletem. Gospodarzy stać było jedynie na dwa trafienia w końcówce Wojciecha Doroszkiewicza.

Zawodnicy Jarosława Patałucha w pierwszej fazie play-off będą mieć trudne zadanie. Zagrają bowiem z Constractem Lubawa, z którą przegrali dwukrotnie - 3:5 oraz 2:6.

BSF Bochnia - Dreman Opole Komprachcice 3:7