• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1280
  • Dodano: 2023-05-05 / 10:24
  • Komentarzy: 0

  Areszt dla 27-latka za posiadanie znacznej ilości narkotyków

  (Fot. KPP Brzeg)

  Kryminalni z Brzegu zatrzymali 27-latka. Mężczyzna posiadał przy sobie różne narkotyki. Usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i udzielania ich. Grozi mu teraz do 10 lat więzienia. Na wniosek prokuratury sąd aresztował tymczasowo mężczyznę na 3 miesiące.

  Kilka dni temu policjanci kryminalni z brzeskiej komendy zatrzymali 27-leniego mieszkańca miasta. Wcześniej podejrzewali go o przestępczość narkotykową. W tej sprawie wykonali szereg czynności.

  Kiedy zapukali do jego drzwi mężczyzna był zaskoczony. Na widok funkcjonariuszy zaczął się nerwowo zachowywać. Szczegółowe przeszukanie mieszkania potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy. Podejrzane substancje znaleźli w zamrażalniku. Woreczek z białym proszkiem i krystaliczną substancją został zabezpieczony, natomiast podejrzewany mężczyzna zatrzymany. Badanie na narkotesterze potwierdziło, że zabezpieczone substancje to amfetamina i klefedron. Łącznie kryminalni zabezpieczyli blisko 80 gramów narkotyków.

  Zatrzymany brzeżanin usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, a także ich udzielanie. Grozi mu kara do 10 lat więzienia. Na wniosek prokuratury mężczyzna został tymczasowo aresztowanych na 3 miesiące.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".