• Dodano: 2023-05-02 / 14:33

Trzecioligowcy bez zwycięstwa w 26 kolejce

(Fot. MKS Kluczbork)

Jako jedyna z Opolszczyzny nie punktowała Polonia Nysa.

Dwudziesta Szósta kolejka trzeciej grupy w trzeciej lidze nie przyniosła kibicom zbyt wielu bramek i emocji. MKS Kluczbork i Stal Brzeg podzieliły się punktami, natomiast Nysanie minimalnie przegrali.

W rywalizacji z trzecimi w tabeli rezerwami Rakowa Częstochowa, do przerwy podopieczni trenera Łukasza Czajki bezbramkowo remisowali. Niestety bohaterem gospodarzy został Piotr Malinowski, który strzelił bramkę w 65 minucie.

Kibice w Kluczborku nie zobaczyli bramek, ale za to festiwal niewykorzystanych sytuacji i dwie czerwone kartki dla gości z Zielonej Góry- najpierw w 50 minucie kartkę zobaczył Jakub Kołodenny, a potem boisko opuścił już w doliczonym czasie gry Rafał Ostrowski.

Bezbramkowo przez godzinę gry było także w Brzegu, co zmienił Mateusz Dychus. Niestety, kibice długo nie nacieszyli się prowadzeniem, gdyż z rzutu karnego wyrównał w 68 minucie Michał Pojasek i ustalił wynik spotkania na 1:1.