• Wyświetleń: 5064
    • Dodano: 2023-05-02 / 10:08

Odra Opole wygrywa z Chrobrym Głogów

Jedyną bramkę zdobył Mateusz Kamiński

Trzy punkty zostają w Opolu! Podopieczni wygrywają z wyżej notowanym rywalem 1:0 i wydostają się ze strefy spadkowej. Znaleźli się w niej po wygranej Skry Częstochowa z GKS-em Katowice.

Goście wygrali w tym roku tylko jeden mecz ligowy - z Chojniczanką Chojnice, natomiast Opolanie w tej rundzie spisywali się bardzo dobrze, przez co spotkanie nie miało faworyta. Spotkanie niestety nie porwało widowiskiem na co wskazuje fakt, że w pierwszej połowie nie padł żaden strzał w światło bramki i do przerwy był bezbramkowy remis.

Mecz ożywił się po zmianie stron i to miejscowi mieli więcej szans na zmianę wyniku. Wykorzystali to w końcu w 77 minucie, po dośrodkowaniu Macieja Makuszewskiego w polu karnym Chrobrego powstał nie mały kocioł, ale w nim najprzytomniejszy był Mateusz Kamiński i to on skierował piłkę do siatki, będąc bohaterem gospodarzy, gdyż ten gol zapewnił im komplet punktów

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:0
    bramki: Mateusz Kamiński 77'