• Wyświetleń: 1077
    • Dodano: 2023-04-22 / 21:36

Przegrana Dremanu jedną bramką

Honorową bramkę Opolanie strzelili w ostatniej minucie meczu

Kolejne spotkanie w niemocy strzeleckiej. Podopieczni Jarosława Patałucha mimo sporej przewagi, przegrali z Red Dragons Pniewy 1:2.

W pierwszym spotkaniu tych drużyn, po atrakcyjnym spotkaniu lepsi byli Opolanie, którzy ograli rywali 4:3. Także oni wydawali się faworytami rewanżowej potyczki - i to mimo, że wyżej w tabeli byli gospodarze. Główną bolączką Dremanu w ostatnich spotkaniach jest skuteczność i to także było widoczne w tym spotkaniu. Mimo wielu szans, jedyną bramkę w pierwszej połowie strzelili miejscowi, za sprawą Piotra Blaszka w 10 minucie.

Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił, ale długo piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki. Niestety, jak już wpadła - to do bramki Opolan. Dawida Lacha pokonał German Romero i goście mieli tylko pięć minut, by zdobyć co najmniej dwie bramki. Stać ich było na jedną - w ostatniej minucie honorowego gola strzelił Felipe.

Red Dragons Pniewy 2-1 Dreman Opole Komprachcice