• Wyświetleń: 1101
    • Dodano: 2023-04-16 / 11:55

Gwardia kolejny raz bez wygranej

Opolanie mają tylko dwa punkty przewagi na strefą barażową

Ogromne kłopoty zawodników Rafała Kuptela! Gwardziści przegrywają kolejne spotkanie w tym sezonie i spadli na ostatnie bezpieczne miejsce w tabeli PGNIG Superligi.

A lepsi od nich okazali się tym razem zawodnicy Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Trenerem tego zespołu był przyszły szkoleniowiec Opolan - Bartosz Jurecki, lecz zanim przejmie Gwardzistów, chce się utrzymać w lidze z zespołem z województwa łódzkiego.

I z taką grą na pewno zrealizuje swój cel. Zespół gospodarzy prowadził przez całą pierwszą połowę - Opolanie krótkimi fragmentami próbowali odrabiać straty, ale do przerwy przegrywali dwoma punktami przewagi. Po zmianie stron nie było lepiej - a Gwardziści nie potrafili się zbliżyć na mniej niż bramkę. Ostatecznie przegrali 29:34 i muszą drżeć o swoje utrzymanie. Do końca pozostały trzy spotkania - u siebie z Pogonią Szczecin, na wyjeździe z MKS-em Kalisz i na zakończenie u siebie z Kwidzyniem.

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - KPR Gwardia Opole 34:29 (16:14)

2023-04-16 14:03:04 [188.123.205.*] id:1658931
    ombre: Napisał postów [19833], status [VIP] Reputacja