• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1376
  • Dodano: 2023-04-16 / 12:00
  • Komentarzy: 0

  Wyjątkowy, porywający koncert flamenco w wykonaniu światowej klasy artystów

  W dniu 30.04 o godzinie 18:30 w Filharmonii Opolskiej wystąpi wybitny tancerz i choreograf Fran Chafino, razem z Compania de Danza Flamenco, którzy specjalnie przylecą z gorącej Teneryfy. Widowisko jest częścią pierwszej w Polsce trasy koncertowej tej hiszpańskiej grupy.

  Ich występ "A COMPÁS" to prawdziwy wulkan energii i emocji, który zachwyci publiczność bogactwem form, różnorodnością wysmakowanych akcentów i dźwięków oraz elegancją, dynamiką i wirtuozerią ruchów. Przeprowadzą oni widownię przez najbardziej charakterystyczne style andaluzyjskiego dziedzictwa kulturowego. To niepowtarzalna okazja, aby świętować Międzynarodowy Dzień Tańca z artystami z gorącej Hiszpanii i doświadczyć magii, siły i energii tej hiszpańskiej sztuki tańca.

  Warto zaznaczyć, że Fran Chafino to nie tylko utalentowany tancerz i choreograf, ale także pedagog, który prowadzi warsztaty i szkolenia flamenco na całym świecie. Z jego doświadczenia korzystają zarówno początkujący, jak i zaawansowani tancerze, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

  Występ Fran Chafino & Compañía de Danza Flamenco w Filharmonii Opolskiej będzie bez wątpienia wyjątkowym wydarzeniem dla miłośników hiszpańskiej kultury i tańca. Będzie to także okazja dla wszystkich, którzy chcą poznać i doświadczyć niezwykłej magii sztuki flamenco.

  Obsada:

  Fran Chafino - taniec, choreografia

  Sylvia Lopez - taniec

  Míriam Pérez - taniec

  Tamara Macías - taniec

  Rosa Linero - śpiew

  Bryan Rios - śpiew, cajon

  Lunar Gonzales - gitara

  Bilety na spektakl można nabyć na stronie internetowej Filharmonii Opolskiej oraz na stronie www.flamencomundo.com i ticketmaster.pl/artist/flamenco-show-bilety/935634..

  Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.flamencomundo.com .
  Patronat 24opole
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".