• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 3456
  • Dodano: 2023-04-14 / 09:24
  • Komentarzy: 0

  Utrudnienia na ulicy Fabrycznej. Doszło do zderzenia osobówek

  (Fot. Zbyszek)

  Na ulicy Fabrycznej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Rodziewiczówny doszło do zderzenia dwóch peugeotów. Kolizja pojazdów spowodowała spore utrudnienia w ruchu.


  W piątek 14 kwietnia około godziny 9.00 do opolskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o kolizji dwóch samochodów osobowych przy skrzyżowaniu ulic Fabrycznej i Rodziewiczówny. Na miejsce zadysponowano policję.

  Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie odniósł poważnych obrażeń, zdarzenie wyglądało na niebezpieczne, szczególnie, że w pobliżu znajduje się przejście dla pieszych. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustala policja. Zmotoryzowanym radzimy omijać miejsce zdarzenia. Pojazdy utrudniają przejazd.

  Opolscy policjanci przyglądają się dziś szczególnie, co dzieje się na przejściach dla pieszych. Od wczesnych godzin porannych w całym województwie ruszyli z akcją pod hasłem "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Akcja ma na celu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, do których zaliczamy pieszych, rowerzystów oraz użytkowników urządzeń transportu osobistego (UTO), takich jak hulajnogi elektryczne. Osoby te są szczególnie narażone na odnoszenie poważnych obrażeń w zdarzeniach drogowych, ponieważ nie są chronione przez żadne dodatkowe systemy bezpieczeństwa.

  Przed nami ciepły weekend, uważajmy na drodze.
  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".