• Wyświetleń: 853
    • Dodano: 2023-04-03 / 08:37

Zaskakująca porażka Dremanu w stolicy

W meczu padło aż czternaście bramek

Kosmiczny mecz w Warszawie. Dreman Opole Komprachcice uległ miejscowej Legii 5:9, a o pierwszym kwadransie podopieczni Jarosława Patałucha muszą po prostu zapomnieć.

Faworytem byli goście, dlatego pięć bramek w odstępie 10 minut Legii było tym bardziej szokujące. Strzelecki festiwal rozpoczął Mariusz Milewski, podwyższył Andre Luiz, a następnie w przeciągu niecałych 360 sekund hat-tricka ustrzelił Davidson i zrobiło się 5:0. W pierwszej połowie honor Opolan uratował Kamil Kucharski. Do przerwy 5:1

Po zmianie stron nie było lepiej. Najpierw prowadzenie podwyższył Radosław Marcinkowski, następnie gola na 7:1 zdobył piekielnie skuteczny Davidson. Na nic nie zdało się przebudzenie Opolan, którzy próbowali gonić wynik. Ostatecznie Dreman przegrał różnicą czterech bramek, ale nadal jest na dobrej drodze do fazy play-off.

Legia Warszawa Dreman Opole Komprachcice 9:5 (5:1)
    Bramki: Mariusz Milewski 6, André Luiz 8, Davidson 9, 10, 15, 27, Radosław Marcinkowski 23, 36, Rui Pinto 33 - Kamil Kucharski 16, Felipe 29, 40, Waldemar Sobota 34, Wadym Iwanow 38