• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1305
  • Dodano: 2023-03-29 / 14:23
  • Komentarzy: 0

  Przedszkolaki organizują kiermasz, żeby mieć swój plac zabaw

  Ozdoby, stroiki wielkanocne, pisanki, palmy i świąteczne wypieki. Warto wybrać się w najbliższy czwartek do Przedszkola Publicznego na 21 w Opolu, ponieważ dochód z kiermaszu pozwoli zasilić przedszkolną skarbonkę, która w tym roku zbiera na nowy plac zabaw.

  Przed zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy z pewnością każdy z nas ma jeszcze "coś do kupienia". Niektórzy chodzą po sklepach szukając świątecznej inspiracji do przyozdobienia mieszkania, inni szykują już świąteczną palmę na zbliżającą się Niedzielę Palmową. Z pewnością powoli myślimy o produktach, które włożymy do koszyczka.

  Kiermasz Wielkanocny, który organizuje Publiczne Przedszkole nr 21 przy ulicy Drzymały ma na celu zbiórkę pieniędzy na budowę nowego placu zabaw. Ten, który do tej pory służył dzieciom ma już wiele lat i jest mocno wyeksploatowany. Ponieważ przedszkole nie może liczyć na wsparcie Urzędu Miasta, wychowankowie i ich rodzice wzięli sprawy w swoje ręce.

  Już jutro (w czwartek 30 marca) organizowany jest otwarty kiermasz. W godzinach od 10.00 do 17.00 każdy może odwiedzić przedszkolaków i znaleźć coś dla siebie w bogatej ofercie. Wśród "fantów" z pewnością znajdą się oryginalne stroiki na stół wielkanocny, ozdoby, pisanki, palmy wykonane przez dzieci. Oprócz gadżetów wielkanocnych można zaopatrzyć się w przeróżne słodkości, wypieki.

  Przedszkole Publiczne nr 21 mieści się przy ulicy Drzymały 28.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".