• Wyświetleń: 2733
    • Dodano: 2023-03-19 / 14:36

Dreman z drugim zwycięstwem z rzędu

Opolanie mogą być coraz pewniejsi fazy play-off

Opolscy futsaliści w coraz lepszej formie. Podopieczni Jarosława Patałucha w hali w Komprachcicach ograli Gl Malepszy Arth Soft Leszno 5:3 i mają realną szansę by wskoczyć na czwartą lokatę w tabeli.

Worek z bramkami w wykonaniu Dremanu Opole Komprachcice rozwiązał się w 10 minucie, gdzie w ciągu niecałych 60 sekund bramki zdobyli Arkadiusz Szypczyński oraz Kamil Kucharski. Dopiero w 17 minucie odpowiedzieli goście, lecz jeszcze przed końcową syreną Brayan Parra podwyższył na 3:1, czym ustalił wynik pierwszej połowy.

Na początku po zmianie połów ponownie odpowiedzieli goście za sprawą Yvaaldo Gomesa i zawodnicy z Leszna poczuli okazję do wyrównania, którą ugasił Waldemar Sobota, lecz tylko na chwilę, gdyż minutę później Dominik Solecki ponownie zmniejszył różnice do jednej bramki. W końcówce goście musieli zaryzykować i to im się nie opłaciło - w 39 minucie Tomasz Czech ustalił wynik spotkania.

Dreman Opole Komprachcice - GI Malepszy Arth Soft Leszno 5:3 (3:1)
    Szypczyński 10', Kucharski 11', Parra 20', Sobota 29', Czech 39' - Kąkol 17', Gomes 22', Solecki 30'