• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1612
  • Dodano: 2023-03-18 / 19:00
  • Komentarzy: 0

  Salon La Lunia zaprasza czworonogi na pielęgnację szaty

  Pielęgnacja psów jest niezwykle ważna dla zdrowia i szczęścia naszych czworonożnych przyjaciół. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji, możemy zadbać o sierść i skórę naszego psa. Jednym z najlepszych sposobów na kompleksową pielęgnację psa jest skorzystanie z usług salonu groomerskiego.

  Salon groomerski to miejsce, gdzie właściciele psów mogą zlecić profesjonalistom wykonanie różnych zabiegów pielęgnacyjnych dla swojego pupila. W ramach usług groomerskich, psy mogą poddać się kąpieli, strzyżeniu, czyszczeniu uszu, przycinaniu pazurów i innym zabiegom, które wpływają na ich wygląd i samopoczucie.

  Profesjonalne usługi groomerskie oferuje salon La Lunia salon groomerski przy ulicy Wrocławskiej 6 w Opolu, który prowadzi Pani Bożena:

  - Groomingiem zajmuję się już od 5 lat, jest to moja pasja, bardzo kocham zwierzęta. Aby sprostać oczekiwaniom właścicieli moich czworonożnych klientów nieustannie się szkolę, jeżdżąc na seminaria oraz warsztaty. Oferuję kąpiele, strzyżenie, obcinanie paznokci oraz dużą dawkę czułości!- mówi Pani Bożena.

  Korzystanie z usług salonu groomerskiego może przyczynić się do poprawy zdrowia i samopoczucia psa oraz zapobiec powstawaniu potencjalnych problemów zdrowotnych. Właściciele psów mogą również skorzystać z porad specjalisty w zakresie pielęgnacji psa oraz otrzymać cenne wskazówki dotyczące pielęgnacji w domu.

  La Lunia salon groomerski
  ul.Wrocławska 6, Opole
  +48 664 399 007
  bozenathoma@wp.pl
  Facebook La Lunia salon groomerski
  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".