• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 4082
  • Dodano: 2023-03-14 / 08:19
  • Komentarzy: 0

  Poszukiwana listem gończym Elżbieta Mirko

  (Fot. KMP Opole)

  Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Kłodzku, poszukują Elżbiety Mirko. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanej, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu II Policji w Opolu pod numerem tel.(+48) 47 861 25 45 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

  Sąd Rejonowy w Kłodzku skazał Elżbietę Mirko na karę więzienia, za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 30-latka nie stawiła się jednak w zakładzie karnym i ukrywa się przed organami ścigania. Dlatego Sąd Rejonowy w Kłodzku wydał za nią list gończy.

  Elżbieta MIRKO
  c. Bogdana
  ur. 02.06.1992 r
  zam. Opole

  Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanej, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu II Policji w Opolu pod nr tel. (+48) 47 861 25 45 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju, dzwoniąc na numer alarmowym 112.

  Przypominamy !

  Za ukrywanie poszukiwanej lub pomaganie jej w ucieczce grozi odpowiedzialność karna. Organy ścigania zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej.

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".