• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 3671
    • Dodano: 2010-07-28 / 10:44
    • Komentarzy: 33

    Pijany mężczyzna jechał kradzionym golfem

    Pijany mężczyzna jechał kradzionym golfem

    (Fot. KWP Opole)

    Policjanci z II Komisariatu Policji w Opolu prowadzą postępowanie przeciwko 36-latkowi, który ukradł volkswagena golfa z parkingu w Opolu. Mężczyznę i jego niepełnoletniego pasażera zatrzymali po kilkukilometrowym pościgu policjanci z Bełchatowa. Kierowca samochodu był pijany, a pasażer poszukiwany przez raciborską policję. Obaj są mieszkańcami Opolszczyzny.

    Zobacz takze Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu

    25 lipca tuż przed północą bełchatowscy policjanci otrzymali informację, że kierowca volkswagena golfa nie zatrzymał się na wezwanie strażników miejskich i ucieka w kierunku Pabianic. Rozpoczął się pościg, którego finałem było dachowanie uciekiniera. Kierowca oraz pasażer próbowali jeszcze uciekać pieszo, ale bezskutecznie.

    Zobacz takze 33-latek z Opola z zarzutami znęcania się nad dziećmi i psem

    Zatrzymanymi okazali się mieszkańcy Opola w wieku 16 i 36 lat. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych stróże prawa ustalili, że młodszy Opolanin jest poszukiwany przez raciborską policję, która miała przekazać chłopca do ośrodka szkolno-wychowawczego. 36-letni mężczyzna, kierujący prawdopodobnie ukradzionym dzień wcześniej z niestrzeżonego parkingu w Opolu pojazdem, był pijany. Miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie, a tablice rejestracyjne na skradzionym aucie pochodziły z Wartburga.

    36–latek został przewieziony do Opola, a jego sprawą zajęli się policjanci z II Komisariatu Policji w Opolu. Mężczyzna odpowie teraz za kradzież z włamaniem do samochodu oraz kradzież tablic rejestracyjnych, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast w Bełchatowie będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2010-07-30 12:27:55 [217.197.77.*] id:370337  
    nexus15: Napisał postów [3], status [żółtodziób] Reputacja
    Do wszystkich zafajdanych społeczniaków :) Gdyby nie takie afery to nie mielibyście czym karmić Waszych gąbek. Pozdro.

    Nick:
    Treść:
    2010-07-29 14:57:47 [87.204.122.*] id:369708  
    Prawda: Napisał postów [417], status [starszy pismak] Reputacja
    znam;p

    Nick:
    Treść:
    2010-07-29 09:30:47 [87.207.81.*] id:369562  
    harry: Napisał postów [2392], status [Szycha] Reputacja
    Ludzie to nie patologia. Patologią jest codzienne upijanie się na umór nawet jak nie ma za co i nie interesowanie się dziećmi. To dla mnie zwykła głupota. Co, koleś myślał, że jak zawinie autko i podmieni tablice to go nie złapią? Trzeba nie mieć mózgu aby tak myśleć. Kontrole drogowe są na tyle często, że wpadł by bardzo szybko. A skoro już wpadł to czas odpowiedzieć za swoje czyny po męsku.

    Nick:
    Treść:
    2010-07-28 23:36:19 [91.94.54.*] id:369485  
    M.A.N: Napisała postów [1505], status [Szycha] Reputacja
    Glupota ludzka nie zna granic. Stary chlop a durny jak but.

    Nick:
    Treść:
    2010-07-28 22:03:12 [194.29.181.*] id:369451  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    thelma i luiza po polsku

    Nick:
    Treść:
    2010-07-28 19:05:42 [83.30.27.*] id:369353  
    Pitaquo: Napisał postów [1267], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Lepsza taka patologia niż ta z wyższej półki ;P Trzeba się cieszyć ze jest spokojnie ^^

    Nick:
    Treść:
    2010-07-28 18:45:14 [83.22.122.*] id:369349  
    STAR34: Napisał postów [183], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Co za patol.....

    Nick:
    Treść:
    2010-07-28 17:51:14 [178.37.34.*] id:369326  
    Gicioxx: Napisał postów [7], status [nowy] Reputacja
    jeżdzem golfem 2 czasem i 3 jak mi kolega pożyczy;] ehhe

    Nick:
    Treść:
    2010-07-28 16:50:35 [83.5.78.*] id:369279  
    Barbie: Napisała postów [6051], status [VIP] Reputacja
    Stary a głupi :/

    Nick:
    Treść:
    2010-07-28 15:32:50 [109.243.11.*] id:369237  
    allah: Napisał postów [364], status [maniak] Reputacja
    ale kierowca nagrabil sobie

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-07-28 16:34:37 [81.219.4.*] id:369266  
    Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP] Reputacja
    niektórzy lubią dreszcz adrenaliny..
    2010-07-28 16:33:44 [81.219.4.*] id:369264  
    Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP] Reputacja
    Opolscy gangsterzy :D

    Nick:
    Treść:
    2010-07-28 16:10:51 [188.147.179.*] id:369250  
    patimx: Napisała postów [101], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Chyba naogądał sie za dużo filmów amerykańskich :D

    Nick:
    Treść:
    2010-07-28 15:23:32 [83.19.55.*] id:369235  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    C-C-C Combo Breaker :D Do kamieniołomu z patologią

    Nick:
    Treść:
    2010-07-28 14:04:05 [89.101.228.*] id:369213  
    Borys Godunow: Napisał postów [190], status [wyjadacz] Reputacja
    16 i 36 hmmm ojciec i syn rodzinna akcja

    Nick:
    Treść:
    2010-07-28 13:07:15 [93.221.55.*] id:369138  
    Myszka: Napisała postów [1780], status [Szycha] Reputacja
    Ludzie mają czasami genialne pomysły. Kradziony samochód, inne tablice, a do tego na podwójnym gazie. Po prostu brak rozumu. Oby dostał zasłużoną karę.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2010-07-28 13:12:02 [83.30.214.*] id:369148  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    Policja zorganizowała konkurs "Bezpieczna jazda". Ten, kto w miejscu, gdzie postawiono ograniczenie prędkości przejedzie przepisowo miał dostać nagrodę 1000 zł. Policjanci stoją w krzakach, mandaty się sypią, aż wreszcie powoli nadjeżdża mercedes. Zatrzymują kierowcę, salutują i mówią: - Gratulujemy, jechał pan z przepisową prędkością. W nagrodę otrzymuje pan 1000 zł. Co zrobi pan z tymi pieniędzmi? Facet drapie się po głowie i po chwili mówi: - Wie pan, chyba wreszcie zrobię kurs prawa jazdy. Na to odzywa się jego żona: - Niech panowie nie słuchają, on zawsze takie bzdury gada po pijanemu... Na to z tylnego siedzenia babcia: - Mówiłam, że kradzionym daleko nie zajedziemy! Ktoś puka z bagażnika: - Czy to już Berlin? :D
    2010-07-28 13:55:30 [93.221.55.*] id:369202  
    Myszka: Napisała postów [1780], status [Szycha] Reputacja
    haha dobre :D
    2010-07-28 13:42:52 [83.29.45.*] id:369194  
    ada: Napisał postów [611], status [rozpisany/na] Reputacja
    patole!

    Nick:
    Treść:
    2010-07-28 12:37:50 [217.197.77.*] id:369108  
    zlo666: Napisała postów [1036], status [stały bywalec] Reputacja
    głupota boli.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2010-07-28 12:56:54 [83.4.251.*] id:369120  
    misiek0014: Napisał postów [8288], status [VIP] Reputacja
    Ale moze latac:D:D:D.
    2010-07-28 13:02:10 [217.197.77.*] id:369129  
    zlo666: Napisała postów [1036], status [stały bywalec] Reputacja
    ;)
    2010-07-28 11:52:16 [188.33.165.*] id:369097  
    Diablica25: Napisała postów [120], status [wyjadacz] Reputacja
    to se chłopaki zabawe znalezli dobrze ze nikomu nic nie zrobili ale jak to mówia głupi ma wiencej szczescia jak rozumu :D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-07-28 12:58:10 [83.4.251.*] id:369123  
    misiek0014: Napisał postów [8288], status [VIP] Reputacja
    ale te wrazenia bezcenne:D:D:D
    2010-07-28 11:03:18 [77.223.237.*] id:369083  
    miro3108: Napisał postów [228], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    pijanemu zawsze przychodza glupie pomysly do glowy

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-07-28 12:57:35 [83.4.251.*] id:369122  
    misiek0014: Napisał postów [8288], status [VIP] Reputacja
    no włąsnie zawsze i kazdemu...prosze Cie...
    2010-07-28 11:51:06 [178.37.50.*] id:369096  
    fenomen: Napisał postów [295], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    GTA:D

    Nick:
    Treść:
    2010-07-28 11:34:30 [188.33.156.*] id:369095  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Swój swojego zawsze znajdzie.Patologia,zapierniczą komuś auto, szkód narobią i takie dziady żyją.Do roboty zagonić w hospicjach to otrzeźwienie szybko przyjdzie.

    Nick:
    Treść:
    2010-07-28 11:07:27 [217.197.77.*] id:369085  
    TUBYLEC: Napisał postów [3598], status [VIP] Reputacja
    No to jak w GTA :) musieli mieć conajmniej 3 gwiazdki na pościgu

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-07-28 11:14:33 [109.243.138.*] id:369092  
    arica: Napisał postów [198], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    dobre porównanie:D
    2010-07-28 11:11:22 [83.4.42.*] id:369089  
    NATALUSKA: Napisała postów [1570], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Zaj*** pałą w łęb, to jest nadzieja, że coś dotrze...

    Nick:
    Treść:
    2010-07-28 10:57:43 [178.37.4.*] id:369082  
    PaberGSM: Napisał postów [147], status [wyjadacz] Reputacja
    Ale się ludzie bawią!

    Nick:
    Treść:
    2010-07-28 10:54:30 [87.207.236.*] id:369080  
    deepstar: Napisał postów [38], status [rozkręca się] Reputacja
    Patologia

    Nick:
    Treść: