• Wyświetleń: 849
    • Dodano: 2023-03-05 / 12:08

Kolejna przegrana UNI Opole

W opolskiej Stegu Arenie lepszy okazał się Volley Wrocław

Nie udało się przełamać złej passy. UNI Opole po raz piąty z rzędu doznało smaku porażki. Tym razem w czterech setach ulegli Volley'owi Wrocław.

Te dwie drużyny spotykają się często w meczach sparingowych, więc znają się bardzo dobrze. W pierwszej rywalizacji tych drużyn lepszy okazał się zespół ze stolicy Dolnego Śląska, który wygrał 3:1. W opolskiej Stegu Arenie, Wilczyce były żądne rewanżu.

I pierwszy set bardzo dobrze zwiastował - od początku na prowadzenie wyszły gospodynie, które miały pod kontrolą rezultat od początku tej części gry. Tylko na chwilę straciły koncentrację - gdy Wrocławianki zremisowały do stanu po 21, lecz końcówkę lepiej wytrzymały Opolanki. Druga część gry, również zaczęło się pod dyktando UNI (3:1), lecz od stanu 7:7, zaczęło się coś psuć w grze Wilczyc. Popełniały coraz więcej błędów i nie były już tak skuteczne, co pozwalało gościniom wyraźnie odskoczyć (10:18), by ostatecznie mogły wygrać do szesnastu.

Trzecia partia była fatalna w wykonaniu Opolanek - gospodynie zdobyły jedynie trzynaście punktów i nikt nie był optymistyczny przed czwartym setem - a dla miejscowych to była ostatnia szansa na zdobycie jakichkolwiek punktów. Niestety, od początku do końca tej partii prowadził Volley i mimo, że UNI doprowadziło do wyrównania po 23, to jednak ich błąd techniczny doprowadził do zakończenia spotkania po czterech partiach.

UNI Opole - #VolleyWrocław 1:3 (25:22, 16:25, 13:25, 23:25

2023-03-06 17:39:19 [5.172.232.*] id:1657428
    paleo: Napisał postów [295], status [maniak] Reputacja
    Zespół który nie posiada skutecznej atakującej nie może wygrać meczu.