• Wyświetleń: 2051
    • Dodano: 2023-02-23 / 10:00

Dreman odpada z Pucharu Polski

Opolanie nie byli bez szans w potyczce z Rekordem

Mimo walki, nie udało się zrobić niespodzianki. Dreman Futsal Opole uległ w Komprachcicach wielokrotnemu mistrzowi Polski - Rekordowi Bielsko-Biała 1:6 i to goście awansowali do ćwierćfinału.

Faworytem oczywiście byli goście, ale to miejscowi zadali pierwszy cios, a dokładnie Wadym Iwanow uszczęśliwił kibiców gospodarzy już w piątej minucie. Niestety, niecałe dwie minuty później było już 1:1. I od tego momentu kontrolę nad wydarzeniami przejął już tylko Rekord, do przerwy trafiając jeszcze dwukrotnie, za sprawą Michała Marka oraz Pawła Budniaka.

Opolanie złapali ponownie swój rytm po przerwie, ale nie znaleźli skutecznego sposobu na obronę Rekordu, a co więcej, strzelec bramki - Iwanow - nie wykorzystał rzutu karnego, co trochę podcięło skrzydła gospodarzom i nie omieszkali się wykorzystać, trafiając do końca spotkania jeszcze trzykrotnie - kolejno drogę do bramki znaleźli
    Sebastian Leszczak, Matheus oraz Mikołaj Zastawnik.

Dreman Futsal Opole - Rekord Bielsko-Biała 1:6
    Bramki: Wadym Iwanow - Matheus x2, Michał Marek, Paweł Budniak, Sebastian Leszczak, Mikołaj Zastawnik