• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 4409
  • Dodano: 2023-02-15 / 18:57
  • Komentarzy: 0

  Wypadek w trakcie pracy w Strzelcach Opolskich. Lądował śmigłowiec LPR

  Przed południem w środę doszło do wypadku na terenie jednej z firm zlokalizowanych w Strzelcach opolskich. Na 42-letniego pracownika spadł stalowy pręt, który przygniótł mężczyźnie nogi.


  W środę 15 lutego o godzinie 11.40 do strzeleckich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na terenie firmy przy ulicy Braci Prankel w Strzelcach Opolskich. Na miejsce zdarzenia zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz zastępy straży pożarnej ze Strzelec Opolskich.

  Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu lądowiska dla śmigłowca ratunkowego. W wyniku nieszczęśliwego zdarzenia, 42-letni pracownik doznał poważnych obrażeń kończyn dolnych. Jak przekazał bryg. Paweł Poliwoda, komendant Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich, kiedy na miejsce przyjechali strażacy, poszkodowany mężczyzna był pod opieką ratowników medycznych.

  Poszkodowany trafił do szpitala. Wypadek pod kątem przyczyn i okoliczności będzie badać teraz Państwowa Inspekcja Pracy.

  Zdjęcie (1/2)

  (Fot. KP PSP Strzelce Opolskie)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".