• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 8073
  • Dodano: 2023-02-09 / 15:24
  • Komentarzy: 1

  Tragiczne zdarzenie na obwodnicy Białej. Nie żyją dwie osoby

  (Fot. KPP Prudnik)

  Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło dziś na obwodnicy Białej. To 74-letnia kobieta oraz 74-letni mężczyzna, którzy podróżowali samochodem osobowym. Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana.


  Do tego tragicznego zdarzenia doszło w czwartek 9 lutego około godziny 12:30 na drodze wojewódzkiej 414 pomiędzy Białą, a Krobuszem.

  - Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci ruchu drogowego, doszło do zderzenia osobowej skody z busem. W pojazdach tych podróżowały 3 osoby, które doznały obrażeń ciała. Niestety pomimo natychmiastowej akcji reanimacyjnej nie udało się uratować 74-letniego kierowcy oraz 74-letniej pasażerki, którzy podróżowali pojazdem osobowym. Busem natomiast kierował 41-letni mężczyzna. Badanie potwierdziło, że prowadził trzeźwy - informuje Komenda Powiatowa Policji w Prudniku.

  Na miejscu zdarzenia pracuje prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Zabezpieczane są ślady, przeprowadzane oględziny tak aby wyjaśnić wszelkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

  Droga wojewódzka 414 obecnie jest zablokowana. Wyznaczono objazdy dla pojazdów ciężarowych przez miejscowości Dębina, Krapkowice. Natomiast dla pojazdów osobowych drogami lokalnymi.
  Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze!
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-02-09 21:22:31 [83.30.54.*] id:1656524  
  farmer: Napisał postów [507], status [rozpisany/na] Reputacja
  Wypadek zdarzył się już poza Obwodnicą Białej nie na niej.Dla czego podajecie złe informacje?

  Nick:
  Treść: