• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 1838
    • Dodano: 2023-02-07 / 11:33
    • Komentarzy: 1

    KPP Brzeg: Policjanci poszukują Ruslana Abeslamidze

    KPP Brzeg: Policjanci poszukują Ruslana Abeslamidze

    (Fot. KPP Brzeg)

    Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach, poszukują Ruslana Abeslamidze. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Brzegu pod numerem tel. 47 86 33 203 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

    Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach skazał Ruslana Abeslamidze na karę więzienia za przestępstwa przeciwko mieniu. 53-latek nie stawił się jednak w Zakładzie Karnym i ukrywa się przed organami ścigania. Dlatego Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach wydał za nim list gończy.


    Ruslan Abeslamidze
    syn Otari
    zamieszkały Brzeg


    Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu tel. 47 86 33 203, bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.
    reklama

    Wydarzenia pod patronatem portalu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2023-02-07 13:01:31 [90.156.124.*] id:1656246  
    siostra_brygida: Napisała postów [48287], status [VIP] Reputacja
    Polak, Gruzin, dwa bratanki... jakoś tak to leciało.

    Nick:
    Treść: