• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1027
  • Dodano: 2023-02-06 / 08:15
  • Komentarzy: 0

  Opolanki tym razem bez niespodzianki

  (Fot. Dżacheć)

  W trzech setach lepsze okazały się Mistrzynie Polski.

  Walka była, ale punktów brak. Zawodniczki Nicoli Vettoriego przegrały z Chemikiem Police 0:3, choć nie raz pokazały, że potrafią walczyć z najlepszymi.

  W poprzedniej rundzie Opolanki sprawiły nie lada niespodziankę w Stegu Arenie, pokonując Policzanki 3:1 i liczyły na powtórkę, tylko na boisku rywalek. Te obecnie znajdują się na trzeciej lokacie w tabeli, lecz do pierwszego miejsca zajmowanego przez Rzeszowianki. I początkowo, zgodnie z planem, to one prowadziły spotkanie. Lecz od stanu 9:6, Opolanki odwróciły dość zaskakująco wynik w kilku akcjach już na 11:10 i długo wynik kręcił się wokół remisu. Niestety, w końcówce swoje doświadczenie pokazały gospodynie i wygrały do 22.

  Drugi set wyglądał bardzo podobnie - szybkie 4:0 dla Chemika, zbliżenie się Opolanek i znów świetne odrobienie strat przez gościnie z wyniku 9:6, tym razem zdobywając cztery punkty z rzędu. I podobnie po 20 było to wyrównane spotkanie i ponownie lepsze i pewniejsze w końcówce były Policzanki które ponownie do 22 zamknęły partię. Niestety, trzecia partia nie była już tak emocjonująca - Chemik zmarnował trzy piłki meczowe, a i tak wygrał różnicą sześciu punktów, a cały mecz 3:0.

  Grupa Azoty Chemik Police - UNI Opole 3:0 (25:22, 25:22, 25:19)
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".