• Wyświetleń: 3425
    • Dodano: 2023-02-02 / 09:50

Minuty zabrakło Dremanowi do choćby punktu z mistrzem Polski

Opolanie przegrali z Piastem Gliwice 1:2.

Tak blisko niespodzianki! Dreman Opole Komprachcice po wspaniałej walce musiał ostatecznie uznać wyższość Piasta Gliwice 1:2, choć jeszcze na minutę przed końcem widniał remis.

Oczywistym faworytem był Piast, ale w tym sezonie Dreman jeszcze nie stracił punktów, więc tym bardziej można było się spodziewać ekscytującego widowiska. Niestety, początkowo mieliśmy bardzo brzydki mecz. Duża ilość fauli, choć bez przedłużonego rzutu karnego, psuła ten mecz i przez co w pierwszej połowie bramek nie zobaczyliśmy, choć zalążek tego, co może się wydarzyć w drugiej połowie, widzieliśmy pod koniec gdy akcje obu ekipom zaczęły się kleić.

I zmiana połów przyniosła większą atrakcyjność meczu - aż w końcu otworzył się worek z bramkami, a dokładniej mówiąc Arkadiusz Szypczyński otworzył wynik meczu i kibice liczyli na małą niespodziankę i trener Piasta długo szukał sposobu na obronę Opolan, aż w końcu w 34 minucie Gliwiczanie wyrównali za sprawą Bertoline'a i Ci nie mieli zamiaru się zatrzymywać aż dopięli swego - Dreman dobił Bugański i komplet punktów pojechał z Mistrzami Polski.

Dreman Opole Komprachcice - Piast Gliwice 1:2 (0:0)