• Autor: qing
  • Wyświetleń: 16149
  • Dodano: 2023-01-29 / 22:11
  • Komentarzy: 1

  Tłumy na opolskim "Światełku do nieba" i na koncercie zespołu Łzy

  31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa nie tylko w całej Polsce ale także w wielu zakątkach świata. Za nami "Światełko do nieba" czyli iluminacja laserowa podsumowująca ten wyjątkowy i pracowity dzień.


  Światełko jest jednym ze stałych elementów każdego Finału. To piękna tradycja, w której wszystkie sztaby, na całym świecie posyłają pozytywną energię w świat. Finał to dzień, w którym świat i ludzie mają szansę zobaczyć, ile dobra nas otacza.

  Przed rozpoczęciem finałowego pokazu, na scenie już tradycyjnie pojawił się prezydent Arkadiusz Wiśniewski, który podziękował opolanom za zaangażowanie w tegoroczną zbiórkę. Punktualnie o godzinie 20.00 wystartowało laserowe "Światełko do nieba", a zebrani pod sceną opolanie oglądali pokaz odpalając zimne ognie.

  - Światełko do nieba, zupełnie inne, takie, żeby było chwilą refleksji dla Was wszystkich. Tym światełkiem łączymy się ze wszystkimi, którzy potrzebują wsparcia, pomocy, ale którzy także biorą od nas naszą radość, nasz sposób patrzenia na świat - radosny, bez focha, przyjacielski, tulący nas wszystkich do serca - mówił na nagraniu Jurek Owsiak.

  Po pokazie laserowym nadszedł czas na gwiazdę wieczoru. Podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na opolskim rynku zagrał zespół Łzy.

  31. Finał WOŚP - walczymy z sepsą, dla małych i dużych! Zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy - to cel 31. Finału WOŚP. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować.

  Zdjęcie (1/25)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-02-02 23:02:28 [83.4.120.*] id:1655986  
  Gaz: Napisał postów [5387], status [VIP] Reputacja
  Ładnie grali,super.

  Nick:
  Treść: