• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 3768
  • Dodano: 2023-01-12 / 08:19
  • Komentarzy: 0

  Po zderzeniu z ciężarówką audi wjechało w płot posesji

  W dniu 11 stycznia 2023 roku na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 33 razy. W powiecie kędzierzyńsko-kozielskim samochód osobowy po zderzeniu z ciężarówką wjechał w płot posesji.


  W środę 11 stycznia o godzinie 13:22 służby ratunkowe z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego został zadysponowane do zdarzenia drogowego w miejscowości Większyce. Z informacji wynikało, że zdarzeniu brał udział samochód ciężarowy i osobowy ( osobowy otarł się o ciężarowy a następnie uderzył w płot).

  Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wprowadzeniu ruchu wahadłowego, odłączeniu akumulatora oraz na neutralizacji płynów eksploatacyjnych które wyciekły z pojazdu. Na miejscu zdarzenia działały dwa zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego i policja.

  Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważnych obrażeń. Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia ustala policja.

  Zdjęcie (1/7)

  (Fot. OSP Większyce)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".