• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 3681
  • Dodano: 2023-01-05 / 15:20
  • Komentarzy: 1

  WITD kontroluje autobusy w Centrum Przesiadkowym Opole Wschodnie

  Nieprawidłowości wykazano w czterech spośród 10 kontrolowanych autobusów w Centrum Przesiadkowym Opole Wschodnie, Opole Główne oraz Opole Zachód. Autobusy zatrzymywały się na przystankach, które nie widniały w ich rozkładzie jazdy.


  W czterech na dziesięć skontrolowanych autobusów realizujących przewozy na liniach regularnych okazało się, że odjeżdżają one z przystanku, którego nie mają w swoim rozkładzie jazdy.

  - Takie wyniki przyniosła, przeprowadzona we wtorek 3 stycznia, akcja kontrolna na terenie miasta Opola. Kontrolę przeprowadzili inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Opolu we współpracy ze Strażą Miejską w Opolu - informuje opolski WITD.

  - Celem tych działań była kontrola prawidłowości przewozów wykonywanych na liniach regularnych. Działania prowadzono jednocześnie w trzech punktach Opola czyli centrum przesiadkowe Opole Główne, centrum przesiadkowe Opole-Wschód i centrum przesiadkowe Opole-Zachód. Wobec przewoźników wykonujących przewóz z naruszeniem warunków określonych w zezwoleniu dot. wyznaczonych przystanków, wszczęte zostaną postępowania administracyjne zagrożone karą pieniężną - czytamy w informacji.

  Zdjęcie (1/4)

  (Fot. WITD Opole)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-01-05 16:00:06 [89.67.3.*] id:1654333  
  DonPedro69: Napisał postów [10301], status [VIP] Reputacja
  Sprawdzają może stan i jakość paliwa? Bo Wiśnia twierdzi, że przepłacili! XD

  Nick:
  Treść: